Cemal Hünal'a Eşi Lale Cangal'dan Mesaj

TV 8'in sevilen yarışma programı Survivor'da ünlüler takımında mücadele veren oyuncu Cemal Hünal, sağlık problemleri nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Acun Ilıcalı bu sebeple 44 yaşındaki ünlü oyuncunun diskalifiye edildiğini açıkladı. KararınardındanHünal, takım arkadaşlarına sarılarak dakikalarca gözyaşı döktü.

Cemal Hünal'ın eşi Lale Cangal, ünlü oyuncunun Survivor'dan diskalifiye edilmesine bir bakıma sevindi. Eşini özleyen Cangal, "Kocacığım çabuk gel! Sabırla gelişini bekliyorum" ifadelerine yer verdi.

Cangal, yarışmanın başında eşi için yaptığı paylaşımda, "Ben sevdiklerimi paylaşmazken öyle bir iş çıkar ki, 7-24 paylaşmak durumunda kalırsın. İşte o yüzden artık onu sosyal medyadan sakınmayacağım. Bir de kendi güzel çıktığım fotoğrafları koymak aslında pek tarzım değil fakat bu adamla fotoğrafım cidden çok az.'Sizce Cemal hayatının normalini yaşamaya mı gitti yoksa yarışmaya mı gitti?' bunu ileride göreceğiz... 'Sizce sabır ve açlık performansı ne durumda olacak?' Ben gerçekten yorum yapmıyorum. Göreceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

Üst Alt