Yılmaz Erdoğan'ın Görüntülendiği Kadının Damla Uğurtürk Olduğu Ortaya Çıktı

Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz cuma günü Etiler civarında genç bir kadınla görüntülenmiş, panikleyen ikili birbirinden anında uzaklaşırken, Erdoğan soru soran basın mensubunu "Tamam şimdi kaybol" diyerek terslemişti. Ünlü oyuncunun yanında bulunan maskeli genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ve ikilinin uzun süredir bir ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk arasında tam 19 yaş fark bulunuyor. 1986, Ankara doğumlu Uğurtürk, Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. NTV, TGRT, Kanal B ve TRT'de muhabir ve spikerlik görevlerinde buunan Uğurtürk, aynı zamanda da LÖSEV gönüllüsü.

Beşiktaş Kulübü, "Bırakmam Seni" kampanyası geçen ağustosta Vodafone Park'ta "Ödül Senin" gecesi düzenlemiş, bu organizasyonun sunuculuğunu da Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk birlikte yapmıştı. Uğurtürk daha sonra ünlü oyuncuyu YouTube programında da konuk etti. İkilinin bu buluşmalar esnasında yakınlaştığı ve aralarında bir ilişki başladığı belirtildi.
 
Üst Alt