Ünlü Manken Ebru Şallı, Yeni Yaşını Meksika'da Kutladı

Eski manken Ebru Şallı, yeni yaşına Meksika tatilinde girdi. Dün 44. yaşına giren Ebru Şallı Kapadokya tatilinin ardından yurt dışına çıkmıştı. İlk önce Los Angeles'a giden çift oradan da Miami'ye geçmişti. Eşi Ebru Şallı'ya Miami'de jest yapan iş insanı, özel uçak kiralayıp kuyruğuna İngilizce, "You are the most beautiful woman. I love you" (Ebru Şallı sen dünyanın en güzel kadınısın. Seni çok seviyorum) yazdırmıştı.

Meksika’da Tatil Yapıyorlar

ABD'den sonra yeni bir tatil rotası yapan çift, son yılların oldukça popüler olan tatil adresi Meksika Tulum'a gitti. Her anlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Ebru Şallı, eşiyle tatillerinde sahneleri de takipçileriyle paylaşıyor. Çift, baş başa gittikleri tatilde doğum günü kutlamalarına devam etti.

Akşam yemeğinde eşinin doğum günü sürprizi ile büyük heyecan yaşayan Ebru Şallı, pastasını üflemeden önce çektirdiği fotoğrafı "Dileğimi diledim. Hepinize güzel mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum. Uğur'uma çok teşekkür ederim, bu harika doğum günü için" notuyla Instagram'dan paylaştı.
 
Üst Alt