Şeyma Subaşı'ndan flaş atak! Evleniyor mu?

Sosyal medya hesabından neredeyse tüm hayatını paylaşan Subaşı, son paylaşımıyla kafa karıştırdı.

Sosyal medyada üç milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin doğum gününden paylaştığı karelerde "yeni bir döneme başlıyoruz" ifadeleri evlilik haberlerine yoruldu.

“HERKESİN GERÇEK AŞK PARTNERİNİ BULMASINI DİLİYORUM”

İşte Şeyma Subaşı'nın magazin gündemine bomba gibi düşen o paylaşımı...

"Dün gece Meedo'yu romantik bir akşam yemeğine çıkardım. Onu restorana götürdüm (nereye gittiğimizi bilmiyordu) ve sürpriz! Miami'nin en yerel ama aynı zamanda en iyi suşisini yapan yere gittik. Gecenin sonunda kendisi için özel olarak hazırlanan pastayı gördü ve gözleri tıpkı emojilerdeki gibi oldu!

O anda dünyanın en mutlu insanı gibi görünüyordu (sanırım gerçekten de öyleydi...) onun için düşündüğüm bu küçük sürpriz bile ona, benim için ne kadar önemli olduğunu hissettirdi. Benim için yaptığı tüm sürprizlerden bahsetmek bile istemiyorum... Herkesin gerçek aşk partnerini bulmasını diliyorum.

eyma-ic-2.jpg


Birkaç gün önce bile günlük yazmaya başladım. Bu sefer günlüğüme her gün yaşadıklarımı, kendimi daha iyi bir noktaya getirmek, ilerlememi geliştirmek ve gözlemlemek için hissettiklerimi yazıyorum... Her gün daha heyecanlı, daha huzurlu ama aynı zamanda daha çılgın.
 
Üst Alt