Şeyma Subaşı Milyarder Sevgilisi İle Sarmaş Dolaş

Türkiye'de özel yaşamı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminde adı sıkça geçen Şeyma Subaşı, pandemi zamanı olmasına rağmen yurt dışı tatillerine hız kesmeden devam ediyor. Amerika'nın Florida eyaletindeki Key Largo adasında tatil yapmakta olan Subaşı'na kızı Melisa ve arkadaşları da eşlik ediyor.

Nazar Etmeyin

Şeyma Subaşı, 1,5 sene birlikte olduğu İtalyan DJ GuidoSenia'dan geçen yaz ilişkiyi bitirme kararı almıştı. Subaşı bu ayrılığın üzerinden çok fazla zaman geçmeden 4 Ocak tarihinde yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş ilk fotoğrafını yayınlayarak, paylaşımının altına da "Nazar etmeyin, bu Şeyma'nın masalı" diyerek not düşmüştü.

Paylaşımdan sonra Subaşı'nın sevgilisinin kim olduğu merak edilmişti. Gizemli sevgilinin Suudi Arabistanlı bir ailenin oğlu olan milyarder Mohammed Al Saloussi olduğu meydana çıktı.

Saloussi ile aşk yaşadığını açıklayan Subaşı son olarak lüks sürat teknesini sevgilisi ile sarmaş dolaş kullandığı sahnelerin videosunu yayınladı. Paylaşımın altına da "Sadece sen ve ben" notunu yazan Subaşı'nın sık sık sevgilisine sarıldığı dikkatleri çekti.
 
Üst Alt