Gülben Ergen'den Çok Konuşulacak Sözler

Gülben Ergen uzun senelerdir kavgalı olduğu Seren Serengil hakkında ilk defa konuştu. Okan Bayülgen'in programına konuk olarak katılan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in yaptığı açıklamalar magazin gündemine oturdu. 1990 senesinde gazinoda birlikte çalışan Serengil ve Ergen son zamanlarda aralarındaki kavgalarla gündeme geldiler.

Okan Bayülgen'in Nokta programında çarpıcı açıklamalar yapan Gülben Ergen bazı sorularda oldukça sinirlendi ve gerildi. Bayülgen, yıllardır devam etmekte olan Seren Serengil ve Gülben Ergen kavgasını dile getirmekten geri durmadı. Ergen'e gazinolarda sahne aldığı zamanla ilgili sorular yönelten Bayülgen, herkesin merak ettiği sorulara cevap getirdi.

Okan Bayülgen, ikilinin gazino günleriyle devam etti. "Seren Serengil'in altında çalışsam çok zoruma giderdi" diyen Bayülgen'e ünlü şarkıcının yanıtı ise şok edici cinstendi. Meğer Gülben Ergen o günleri hiç de kötü anmıyormuş. Gülben Ergen, "Zor günler değildi, çok güzeldi. Hatta ilk çıkışımdı sanırım" diyerek o günleri andı.
 
Üst Alt