Cem Yılmaz'ın Ozan Güven Sessizliği

Rahat tavırlarıyla dikkatleri çeken Yılmaz'a, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Ozan Güven'in mahkeme karşısında "Aylık 5 bin TL gelirim bulunuyor" sözleri tekrar hatırlatıldı.

Ünlü komedyen muhabirlerin "Efendim siz Ozan Bey'e aylık 5 bin TL maaş mı veriyordunuz?" sorusu karşısında şaşkınlığını saklayamadı. Yılmaz, soruları cevapsız bırakarak hızlı adımlarla aracına binerek oradan uzaklaştı.

Diğer yandan ünlü oyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz'un birlikteliği de şiddet uygulandığı iddiasıyla sonlanmıştı. Eski sevgilisi Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Güven, geçtiğimiz günlerde hâkim karşısına çıktı.

Mahkemeye çıkan sanık Ozan Güven, oyunculuk yaptığını ve aylık 5 bin lira geliri olduğunu açıklamıştı. Deniz Bulutsuz ise eğitim danışmanı olduğunu ve aylık 20 bin lira geliri olduğunu söylemişti. Ünlü oyuncudan şikayetçi olduğunu belirten Bulutsuz, "Bana abajurcamı ile vurdu. Pencere ile kapı arasında gelip giderkençok darbe aldım. Bilincimi kaybetmişim, su döküp beni uyandırdı" ifadelerini de kullandı. Ünlü oyuncu, duruşma sonrası açıklama yapmadan adliyeden uzaklaşmıştı. Mahkeme, duruşmayı 30 Nisan 2021'e ertelendi.
 
Üst Alt